Najpiękniejsze regiony Mazur

Tereny Mazur będą świetnym miejscem do odpoczynku. Charakteryzują się rozlicznymi zbiornikami wodnymi, rzeczkami a także wspaniałą otaczającą je strefą zieleni. Określane bywają dziwem świata przyrodniczego, w którym moglibyśmy bywać w dowolnej porze.

Kiedy organizujemy wczasy z naszymi latoroślami, to można wybrać właśnie ten rejon w naszym kraju. Będzie tam co robić. Najważniejsze pole do zabawy będą mieli miłośnicy jezior i rzek. Mają możliwość pływać na jachtach, wybrać się na spływ kajakiem ewentualnie po prostu popływać i dodatkowo bez skrępowania odprężać się nad rzeczką. Panuje tu cisza, ptaszki świergotają, nie dokucza nam monotonność. Nasze pociechy będą się bawić fantastycznie i zapoznają kolejnych przyjaciół. Co więcej na pojezierzu mazurskim organizowane mogą być ciekawe obozy oraz zielone szkoły, w jakich mogą uczestniczyć dzieciaki z całej Polski.
pomost

Plany gier i zabawy w Ośrodku Mazurskie Chaty

Ośrodkiem, jaki aranżuje tego rodzaju pomysł są Mazurskie Chaty leżące w powiecie Mrągowskim, nad zbiornikiem wodnym i w otoczeniu kanałów rzecznych. Oferowane http://www.mazurskiechaty.com/zielone-szkoly/ są to obozy zorganizowane na 1-5 dni. Na co dzień przygotowany jest nowy blok tematyczny. Organizowane będą zabawy z planszami, wspinanie po ścianie, użytkowanie parku linowego lub kąpanie się w strumyku. Nasze pociechy będą na pewno dobrze się rekreować, albowiem nie będzie chwili na nudzenie się. Na domiar tego poznają nowych przyjaciół, z jakimi prawdopodobnie zawiążą wieczne przyjaźnie. Oprócz podstawowych atrakcji na terenie i w bliskości ośrodka, oferowane będą także wycieczki po miastach, a w tym wizyta w Parku Dzikich Zwierząt jak i również pobyt w mieście Mikołajki, w starej kwaterze Kanclerza III Rzeczy. Dzieci mogą również angażować się w wypływie kajakami rzeką, jaki trwa kilka godzin.
łąki

Bezpieczeństwo małolatów jest najważniejsze

Wszelkie oferowane lekcje i zabawy prowadzone są pod opieką wyspecjalizowanego zespołu osób i wychowawców OW. Matki i ojcowie nie muszą się zadręczać o własne dzieci, albowiem w cenie jest włączone całkowite ubezpieczenie i wyżywienie. Zabawy wewnątrz ośrodka są bezpieczne zaś pływalnia w jeziorze odbywa się wyłącznie pod nadzorem ratownika wodnego. Zespoły gości w zielonej szkole nie są spore, więc łatwiej będzie ochraniać dzieciaki. Powrócą z tej wyprawy zrelaksowane i z dużym prawdopodobieństwem będą chciały przyjechać do ośrodka drugi raz. Aby nie siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu przed monitorem, mogą być na orzeźwiającym powietrzu aktywnie. Taki wycieczka może podziałać korzystnie na wypoczynek nastolatka a także wykształci jego wiele o pięknie okalającej natury. Aktywny odpoczynek jest bardzo dobrym rozwiązaniem na wakacyjną monotonię.